W produkcji i obrocie żywnością, jednym z podstawowych parametrów jakościowych jest bezpieczeństwo. Na każdym etapie życia produktów żywnościowych konieczne, bo wymagane prawem, jest zachowanie minimalnych zasad bezpieczeństwa oraz reguł monitorowania przepływu żywności. Systemy bezpieczeństwa żywności przeszły ewolucję od czasów ogłoszenia Codex Alimentarius z nieodzownym systemem HACCP. Dzisiaj oprócz wymagań prawnych istnieją standardy branżowe, wymagane przez największe sieci handlowe, stanowiące olbrzymią część rynku dystrybucji żywności.

Szkolenie poprowadzi Mgr Inż. Monika Stankiewicz – Absolwentka Wydziału Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, specjalność: Kształtowanie Jakości Produktów Spożywczych. Konsultantka wdrożeniowa systemów zarządzania opartych o standardy ISO, BRC/IFS, FSSC.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu osoby chcące zdobyć kompetencje w zakresie wdrażania i utrzymania systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności, poprzez zapoznanie się z wymaganiami standardów oraz praktycznymi aspektami ich stosowania w organizacji.

Termin szkolenia: 20-21.03.2019 r.

Miejsce: Poznań, ul. Wyspiańskiego 16/4

Szczegóły organizacyjne szkolenia dostępne TUTAJ

Zgłoszenie w wersji edytowalnej TUTAJ

Szkolenie może zostać również zrealizowane w ramach dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowy. Szczegóły TUTAJ

Zapraszamy do udziału!