Zarząd

Doradztwo Gospodarcze PMC Sp. z o. o. to stabilna i profesjonalna firma działająca na rynku usług konsultingowych, w różnych formułach prawnych, od 1999 roku. Dziś stanowimy zespół doradców wspierających organizacje w wysiłkach na rzecz własnego doskonalenia, poprawy konkurencyjności czy rozbudowy swojego potencjału.

We współpracy z Klientami skupiamy się na ich potrzebach i możliwościach. Rozpoznajemy oczekiwania własne Klienta, rynku, na jakim operuje, oceniamy szanse i zagrożenia. Na podstawie tej oceny wspólnie z Klientem planujemy dalsze działania z wykorzystaniem doświadczenia konsultantów i know-how naszej firmy, wypracowanego przez lata.

O naszej sile stanowią nasi pracownicy. Nasi konsultanci dysponują wiedzą w zakresie: najnowszych technik zarządzania organizacjami, zmian w prawodawstwie czy nowych możliwości finansowania przedsięwzięć dla naszych Klientów.

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z naszymi Klientami, ale staramy się również przekazywać ja nowym pokoleniom. Stąd nasza współpraca z polskimi uczelniami w prowadzeniu staży i praktyk studenckich.

Dzięki rozbudowanej sieci współpracy z innymi firmami z branży doradczej, usług prawniczych, IT czy usług finansowych, zakres naszych usług jest niemal nieograniczony. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że nie ma takiego problemu organizacyjnego, czy przedsięwzięcia, w którym nie bylibyśmy w stanie pomóc, my bezpośrednio bądź z wykorzystaniem kompetencji naszych partnerów.

Posiadamy również certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2015.

 

Poznaj zespół PMC

Paweł Kamiński

Paweł Kamiński

Prezes Zarządu / Wspólnik

p.kaminski@dgpmc.pl
Krzysztof Bajoński

Krzysztof Bajoński

Prokurent / Wspólnik

k.bajonski@dgpmc.pl
Lucyna Kogut

Lucyna Kogut

Wspólniczka

l.kogut@dgpmc.pl